Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα Δευτέρα 19 Νοεμβρίου το σχολείο μας παρέμεινε κλειστό λόγω μη ύπαρξης θέρμανσης (μη σύνδεσης ακόμη στο φυσικό αέριο).

Από τον Αύγουστο του 2018, έγιναν έγγραφα από την Διεύθυνση του σχολείου μας προς τον Δήμο Παύλου Μελά, για την έγκαιρη απομάκρυνση του λέβητα πετρελαίου και του καυσίμου που υπήρχε στις δεξαμενές, ώστε να μπορεί να προχωρήσει η σύνδεση με το φυσικό αέριο. Αντίστοιχες επισημάνσεις έγιναν πρόσφατα και από τον Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας.

Παρακαλούμε αναμένετε νεότερη ανακοίνωση εντός της ημέρας, για την λειτουργία ή όχι του σχολείου μας για αύριο (Τρίτη 20/11/2018).

Δευτέρα, 19/11/2018, 9:50 πμ

Δημήτριος Κουσίδης